Новости

Відео дня: Зашкварные історії і пародія на Мокрі кеди

ЗАШКВАРНЫЕ ІСТОРІЇ 2 сезон

На каналі Кликклак вийшло продовження другого сезону "Зашкварные Історії", в якому Данила Поперечний, Андрій Старий, Руслан Габидуллин (озвучка Кубик в Кубі), Михайло Кукота і ведуча шоу Бар у великому місті - Ірина Чеснокова розповіли свої зашкварные історії з життя.

Тіма Білоруських - МОКРІ КРОСИ (ПАРОДІЯ)

На... ( подробнее )

У США створюють підводний човен нового покоління

Атомні субмарини чітко поділяються за їх призначенням. Так, призначені для нанесення ядерних ударів балістичними ракетами субмарини в російській мові позначаються як ПЛАРБ (атомна підводний човен з балістичними ракетами) або РПКСН (ракетний підводний крейсер стратегічного призначення). Це важливі елементи ядерного стримування. Зовсім інші завдання... ( подробнее )

Samsung розкрила подробиці про сгибающемся телефоні

Глава мобільного підрозділу Samsung Electronics Дон-Джин Кох заявив в ході недавнього інтерв'ю, що перший смартфон з сгибающимся екраном буде не просто чимось незвичайним. Він запропонує користувачам нові враження.

Нещодавно ми повідомляли про те, що LG хоче випустити самий цікавий смартфон з сгибающимся екраном. Дон-Джин Кох згоден з тим,... ( подробнее )

Палимо по-розумному: смарт-технологія glo™ для нагрівання табакаАктуально

Чому glo™

Основної шкоди, який ми отримуємо від сигарет – це смоли і продукти горіння. Звичайно, є ще звикання. Але якщо звичку здолати важко, можна хоча б зменшити кількість споживаних токсинів. Зараз є багато різних способів кинути палити або спробувати "обдурити організм", замінивши сигарети на вейпы. Але якщо є психологічна залежність,... ( подробнее )

Вибрано місце посадки нового марсохода

Марсохід, який повинен стартувати влітку 2020 року і поки ще не отримав офіційної назви, повинен провести астробиологические дослідження і пошук слідів життя, можливо, існувала на молодий Червоній планеті. Спочатку було названо вісім підходять для цієї роботи місць, але в 2017-му їх число було скорочено до трьох.

Першим кандидатом став... ( подробнее )

Відео дня: Kazka – Плакала і Коротше кажучи в кам'яному столітті

KAZKA — ПЛАКАЛА [OFFICIAL VIDEO]

Плакала – пісня про дівочу долю, про здібності українок відроджуватися через гіркі сльози, про чинному рецепті стирання поганих спогадів. Лише аудіозапис пісні зібрала рекордні для України 50 млн переглядів на Youtube. А тепер з'явився повноцінний кліп, який одразу потрапив у тренди.

КОРОТШЕ КАЖУЧИ,... ( подробнее )

Відео дня: Полюбэ від MOZGI та Маша і Ведмідь

MOZGI - Полюбэ

При перегляді кліпу, головним героєм якого став Потап, глядача чекають інтерактивний музей музики майбутнього, стенд "Голова Потапа", "Потапчик в країні MOZGI", музичний калейдоскоп Потапов і Позитивів, як дядя Вадя борознить космос на килимі-літаку, Ед в образі Майлі Сайрус, гонитва в кукурудзяному тунелі, Потап-блондинка... ( подробнее )

День в історії: Перший мобільник і створення генератора

Зірка Кеплер

В 1604 році німецький астроном Йоганн Кеплер почав спостереження наднової зірки (SN 1604), названу згодом його іменем.

Вперше цю наднову зірку помітили 9 жовтня 1604 року європейські спостерігачі. У китайських джерелах зірка згадується починаючи з 10 жовтня, а в корейських — з 13 жовтня. Зірка була видима на небі... ( подробнее )

Windows 10 ніяк не може обійти "сімку" за популярністю

Згідно зі свіжою статистикою Net Applications, операційна система Windows 7 все ще зберігає позицію лідера в області десктопних платформ.

Частка Windows 7 в листопаді 2018 року серед всіх персональних комп'ютерів становила 38,89%, тоді як на частку Windows 10 доводиться трохи менше - 38,14%. Зазначимо, що перший випуск Windows 7 відбувся... ( подробнее )

Тест: Тверда наука чи явне шарлатанство?

У фантастики є чудова особливість – з часом вона втілюється в наше життя. Сьогоднішня наука просунулася досить далеко, але фантастичні ідеї і сюжети все одно обганяють її багаторазово. Перевірте свою здатність розрізняти тверді наукові факти і те, що на даному етапі розвитку ще не можливо.

(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id))return;js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://embed.playbuzz.com/sdk.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}(document,'script','playbuzz-sdk'));

Раніше... ( подробнее )