Технологии

Новорічна гірлянда на батарейках: особливості, області застосування, варіанти виготовлення

Новорічні свята кожен чекає з особливою теплотою, надією на щось краще. І в ці дні хочеться, щоб все навколо сяяло і світилося різнокольоровими вогнями. Але не скрізь є можливість підключити ліхтарики до електромережі. І ось тут приходить на допомогу гірлянда на батарейках – виріб, яке з'явилося на російському ринку зовсім недавно, всього кілька... ( подробнее )

Як вибрати кімнатну антену з підсилювачем?

Постійне внесення абонентної плати за користування послугами супутникового або кабельного телебачення змушує користувачів шукати інші способи перегляду телевізійних передач. Для власників телевізійних приймачів з вбудованим цифровим тюнером оптимальним варіантом може виявитися прийом ефірного цифрового телебачення. Це стає актуальним у зв'язку з... ( подробнее )

Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер: покрокові інструкції

Користувачі Android-смартфонів рідко стикаються з проблемами перенесення файлів з пристрою на ПК. Це пов'язано з різними системами, які базуються на простому файловому менеджері. У «яблучних» фанатів з цим питанням все набагато складніше. Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер? Для чого?

Навіщо розбиратися з тим, як перенести фотографії... ( подробнее )

Телеграфний зв'язок: історія винаходу, принцип роботи, переваги і недоліки

Телеграфний зв'язок використовується для передачі інформації по проводах, радіолініях і іншим каналам зв'язку. З давніх часів люди намагалися передавати інформацію на відстані. Потерпілі крах моряки розпалювали багаття. Воїни, які бачили ворога на кордонах своїх земель, сповіщали про це командирів димом від вогню. Під час біди різні народи били в... ( подробнее )

Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів

Root-права в ос «Андроїд» – це права суперкористувача, що дають можливість повноцінно керувати платформою без будь-яких обмежень. Володар такого доступу отримує повний контроль над системними файлами мобільного гаджета. Тут ми маємо аналог режиму розробника для вирішення серйозних проблем, тільки без втрати функціональності платформи.

Багато... ( подробнее )

Режими нейтралі трансформатора в електроустановках: різновиди, інструкція та призначення

Режим нейтралі – це точка нульової послідовності обмоток трансформатора або генератора, яка підключається до заземлювача, спеціалізованому обладнанню або ізольовано від зовнішніх зажимів. Її правильний вибір визначає захисні механізми мережі, вносить суттєві особливості в працездатність. Які різновиди зустрічаються і переваги у кожного варіанту,... ( подробнее )

Антивандальні телефони: огляд моделей, характеристики, відгуки

Сучасні смартфони - високотехнологічні, дорогі і дуже крихкі пристрою. Багато виробники взяли моду робити скляні корпуси. Варто упустити такий телефон і замість красивого апарату вийде просто бите скло. А ще можуть бути пошкоджені основні компоненти смартфона. Ремонт буде коштувати дуже дорого. Саме з цієї причини були придумані "антивандальні" телефони.... ( подробнее )

Мережевий фільтр Xiaomi: опис, характеристики і відгуки

Компанія Xiaomi відома всьому світу своїми недорогими і потужними смартфонами. Але мало хто знає, що виключно мобільними телефонами виробник не обмежився. В його арсеналі є найрізноманітніші пристрої: скутери, телевізори, розумні пилососи та інші товари. Але сьогодні ми розглянемо про мережевий фільтр Xiaomi. Це пристрій з області "розумних" побутових... ( подробнее )

Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція

Сьогодні в моду увійшли великі автомагнітоли з сенсорними дисплеями, дозволяють не тільки слухати музику, але і переглядати фільми. Вони можуть виступати в ролі гарнітури для смартфонів. Однією з них є JVC KW-AV51, що володіє рядом переваг і дозволяє перетворити частину панелі автомобіля в справжній мультимедійний центр. Велика кількість роз'ємів... ( подробнее )

Як розблокувати телефон Huawei, якщо забув пароль? Можливі варіанти

Пароль — річ дуже ненадійна. Користувачі дуже часто забувають. І виходить неприємна ситуація в тому випадку, якщо це був код доступу до мобільного пристрою (смартфона або планшета). І ситуація ця дійсно неприємна. Однак її можна виправити. Як розблокувати телефон Huawei, якщо забув пароль? Про це і йтиметься в запропонованому матеріалі. Але спочатку... ( подробнее )