Технологии

Microsoft випустив оффлайн-перекладач для смартфонів

Новини технології: Microsoft випустила мобільний перекладач, не потребує підключення до інтернету.

У Microsoft оголосили про можливості роботи випущеного мобільного перекладача поза знаходження в мережі. Перекладач оснащений штучним інтелектом.

Сам мобільний перекладач з ІІ розробники випустили в 2016 році. Великий обсяг обчислювальних... ( подробнее )

Вчені створили нейронну мережу, яка здатна становити молекули

Новини технології: Фахівці з Лабораторії штучного інтелекту MIT розробили нейронну мережу, яка здатна становити молекули зі стовідсотковою хімічної достовірністю.

В майбутньому алгоритм полегшить роботу хімікам. Раніше вже існувала система, яка автоматично вибудовувала схему молекул. Вона називалася SMILES. У ній кожному атому і зв'язку... ( подробнее )

Microsoft випустила оновлення для Xbox One

Новини технології: Компанія Microsoft підготувала масштабне оновлення Xbox One.

Серед нововведень - оптимізація пошуку, системи зберігання і ряд інших функцій. Найцікавіша з нових функцій - FastStart, яка дозволяє запускати гри ще до закінчення їх завантаження. Повільний інтернет і пристойний вага вподобаного продукту більше не перешкода.... ( подробнее )

Apple готова безкоштовно полагодити клавіатури нових MacBook

Новини технології: Apple визнала існування проблеми з їх клавіатурою на MacBook.

Компанія Apple заявила про те, що готова безкоштовно відремонтувати або замінити клавіатури у нових MacBook і MacBook Pro. Компанія пішла на такий крок через два роки після надходження перших скарг від користувачів і один судовий позов.

Зазначається,... ( подробнее )

У Каліфорнії відкривається конференція розробників Apple

Новини технології: Захід триватиме п'ять днів, в ході яких, як очікується, анонсує нові програми та пристрої.

Щорічна всесвітня конференція розробників програмного забезпечення для платформ американської корпорації Apple відкривається у понеділок у Сан-Хосе (штат Каліфорнія). Про це повідомляється на сайті компанії.

Apple до початку... ( подробнее )

У Китаї випробували першу комерційну ракету

Новини технології: Компанія OneSpace Technology планує щорічно збирати і тестувати до 30 космічних ракет.

Китайський приватний виробник ракет OneSpace Technology випробував першу в Китаї комерційну ракету OS-X Chongqing Liangjiang Star.

Про це повідомляє Центральне телебачення Китаю.

Пуск ракети здійснено 17 травня о... ( подробнее )

Xiaomi випустила 100-дюймовий телевізор з лазерної проекцією

Новини технології: Компанія Xiaomi поповнила лінійку телевізорів новою моделлю Fabulus F1, яка має діагональ 100 дюймів.

Компанія Xiaomi поповнила лінійку телевізорів новою моделлю Fabulus F1, яка має діагональ 100 дюймів. Це не традиційний телевізор, він створений на основі технології лазерного флуоресцентного відображення ALPD, однак... ( подробнее )

Xiaomi випустила свою версію "криптокотят"

Новини технології: Випробувати гру можуть тільки користувачі, які мають обліковий запис Xiaomi.

Один з найбільших китайських виробників мобільних пристроїв компанія Xiaomi створила власний аналог веб-ігри «криптокотята», заснованою на технології блокчейна, але тільки про кроликів. У CryptoBunnies, як і в оригіналі, потрібно вирощувати рідкісні... ( подробнее )

Xiaomi презентувала безрамковий смартфон для селфи

Новини технології: Фронтальний 16-мегапіксельний модуль використовує штучний інтелект для програмного розмиття фону в портретному режимі.

Компанія Xiaomi офіційно представила перший пристрій в новій лінійці селфи-смартфонів - Redmi S2.

Фронтальний 16-мегапіксельний модуль використовує штучний інтелект для програмного розмиття... ( подробнее )

Xiaomi розкрили назва нового смартфона брендового

Новини технології: Китайська корпорація Xiaomi готує смартфон, який з'явиться на ринку вже під новим брендом – POCOPHONE.

Два бренду Xiaomi Mi і Redmi, вже добре відомі українським користувачам. При цьому перший телефон під брендом POCOPHONE вже пройшов сертифікацію. Відомо, що телефон з номером моделі M1805E10A був сертифікований NCC Тайваню... ( подробнее )