Відгуки про смартфонах "Ксиоми". Огляд найпопулярніших моделей смартфонів Xiaomi
Опубликованно 17.02.2019 22:50
Xiaomi - виробник смартфонів, популярність яких щодня зростає, незважаючи на їх обмежене поширення за межами Азії. Сьогодні компанія займає п'яте місце по виробництву телефонів у світі. Даний факт можна назвати великим досягненням, оскільки бренд став продавати пристрої за межами Китаю недовгий час назад. Відгуки про смартфонах «Ксиоми» («Сяоми») при цьому вражають.
Все вказує на те, що Xiaomi має намір рівнятися з такими брендами, як Apple і Samsung, піднімаючись до вищих кіл ринку телефонів. Компанія обігнала «Самсунг» і стала одним з основних брендів в Індії в 2017 році, і тепер поступово просувається на російський і європейські ринки. Що ж це за компанія? Якими унікальними якостями володіє виробник смартфонів «Ксиоми» («Сяоми»)? Xiaomi є самим швидкозростаючим виробником у всьому світі
Ще в першому кварталі 2014 року «Ксиоми» («Сяоми») випустила всього 11 мільйонів смартфонів, причому практично всі вони (97%) вирушили на продаж в Китай. Сьогодні компанія є лідером у багатьох країнах Азії, і займає значний відсоток на ринках смартфонів в Росії та країнах Європи. Частка її продукції зростає з кожним роком. Тому Xiaomi можна назвати найбільш швидко розвиваються виробником телефонів у світі. Це молода компанія, заснована досвідченими професіоналами
Xiaomi була заснована всього кілька років тому, в квітні 2010 року. Її створили вісім партнерів, у тому числі Jun Lei, CEO і президент Bin Lin. Раніше він був співробітником в Kingsoft, китайського представництва Microsoft-esque в Китаї, а також очолював компанію в якості генерального директора для успішного IPO на Гонконгській фондовій біржі. Секрет успіху – в модернізації платформи Android
Одним з найбільших відмінностей між iOS і Android є те, що «Андроїд» - це з відкритим вихідним кодом. Це означає, що будь-розробник або компанія може вільно використовувати основну базу коду і змінювати її різними способами, зберігаючи при цьому сумісність з сотнями мільйонів додатків для Android. Наприклад, операційна система планшета amazon's Fire базується на сильно модифікованої версії Android. Аналогічним чином, Xiaomi розробила Android-програмне забезпечення під назвою MIUI, а в жовтні 2011 року випустила свій перший смартфон M1 на цій платформі. На відміну від невеликого набору змін «Андроїд», нова версія MIUI відправляється щотижня групі основних тестувальників.
Різноманіття продукції
Xiaomi швидко диверсифікувала свої пропозиції по продуктах, і в даний час випускає величезну кількість пристроїв, у тому числі три різних лінійки моделей смартфонів «Ксиоми» («Сяоми»): Redmi, Redmi Note і 3 Mi (яка була замінена M4).
Компанія активно продає свої продукти в інтернеті, часто випускаючи їх у досить невеликих партіях. Дана модель означає, що нова партія телефонів може продаватися за лічені секунди, створюючи галас і хвилювання навколо себе. Це особливо помітно в порівнянні з новими випусками продуктів Apple.
Xiaomi навчилася інтенсивно поширювати рекламу через соціальні мережі і витрачати набагато менше на маркетинг, ніж інші виробники (наприклад, «Ксиоми» («Сяоми») виділяє тільки 1% доходів від реклами проти 5% у Samsung). Така тактика дозволила компанії постачати якісні смартфони за цінами, які можуть собі дозволити користувачі середнього класу. Оригінальність полягає в назві компанії
Офіційно представники Xiaomi стверджують, що їх логотип «MI» означає «мобільний Інтернет», або навіть «Mission Impossible», але це може бути рекламним ходом. На китайській мові ?? (xiao mi) буквально означають «дрібний рис» або «просо». Деякі говорять про те, що це відсилання до знаменитого вождя Мао, при якому комуністична партія, озброєна тільки «просом і рушницями», прагнула до перемоги. Це відповідна аналогія для компанії, зробила такий прорив на ринку.
Xiaomi має репутацію бюджетних пристроїв, які є надзвичайно простими, без преміальних функцій. Якщо ви зацікавлені в придбанні обладнання даної марки або просто хочете дізнатися більше про бренд, слід вивчити популярні моделі смартфонів «Ксиоми» («Сяоми»). Xiaomi Mi A2
Цей девайс випущений в липні 2018 року. Таким чином, це один із самих нових смартфонів «Ксиоми». Модель Mi A2 є доповненим торішнім пристроєм Mi A1, яке стало першим телефоном Xiaomi, що пропонують Android One. Він оснащений безліччю поліпшень, у тому числі більш чистим чіпсетом Snapdragon 660 і 6 ГБ оперативної пам'яті і 128 ГБ вбудованої.
Але головна привабливість цього девайса – камери. Їх характеристики в смартфоні «Ксиоми Mi A2» З їх налаштуванням 12MP + 20MP ззаду, Mi A2 можна назвати одним з кращих камерофонів бюджетної категорії. Камера знімає чудові фото при денному світлі, так і в умовах з низьким освітленням. Передня камера володіє портретним режимом з AI-підтримкою, яка особливо добре працює для любителів селфи.
Що стосується акумулятора, акумулятор ємністю 3000 маг забезпечує використання пристрою протягом дня без яких-небудь проблем. В цьому девайсі ви отримуєте стандартну версію Quick Charge 3.0. Mi A2 також планує запровадити оновлення до Android 9.0 Pie до кінця року. Xiaomi Mi Mix 2S
Випущений в березні 2018 року Mi Mix 2S є першим флагманом цієї фірми в 2018 році. Цей китайський смартфон «Ксиоми» («Сяоми») володіє тим же дизайном, що і Mi Mix 2, але має ключові оновлення як на програмному, так і в апаратному забезпеченні. Девайс працює від новітнього чіпсета Snapdragon 10-нм 845 від Qualcomm, а також має 8 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, 256 ГБ внутрішнього сховища і глобальні стрічки LTE.
Існує також варіація з 6 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і можливістю зберігання 64 ГБ і 128 ГБ, однак ці версії не оснащені глобальної зв'язком LTE. Родзинкою Mi Mix 2S є пристрій подвійної камери ззаду, обладнаної двома датчиками зображення, кожен з 12MP.
Телефон має свої власні параметри для зйомки при денному світлі, і також відмінно справляється в режимах з низькими освітленням. Багато з особливостей камери пов'язані з новими функціями, підтримуваними AI. Це дає йому можливість вибирати найбільш відповідний режим зйомки, враховуючи умови освітленості.
Функції AI поширюються і на присутній портретний режим. Це надає можливість встановлювати вираженість розмиття фону і навіть оживити фоновий боке.
Характеристики смартфона «Ксиоми» («Сяоми») цієї моделі унікальні і у частини. З боку Mi Mix 2S – це перший гаджет Xiaomi, що випускається з Android 8.0 Oreo за замовчуванням. Він пропонує останню ітерацію MIUI - 9.5, а його інтерфейс в цілому виглядає більш просунутим.
З MIUI 9.5 ви також можете відновити настройки і додатки з попереднього телефону Android або за допомогою свого облікового запису Google. Раніше користувачі були обмежені вибором варіантів відновлення з власного облікового запису Mi Cloud від Xiaomi, і цей останній крок робить MIUI більш привабливим варіантом для клієнтів. Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Випущений в лютому 2018 року, він є найкращим бюджетним смартфоном «Ксиоми» («Сяоми») на сьогоднішній день. Багато опцій, які роблять Redmi Note 5 Pro настільки комфортним в користуванні, зводяться до його апаратних засобів. Це перше мобільний пристрій в світі, оснащене Snapdragon 636 від Qualcomm. Тому продуктивність пристрою просто вражає. Згідно з відгуками про смартфон «Ксиоми» («Сяоми») цієї моделі, на ньому з легкістю можна запускати навіть 3D-ігри.
Snapdragon 636 являє собою закриту версію Snapdragon 660, що встановлюється на девайсах в три рази дорожче, ніж Redmi Note 5 Pro. Ще одна особливість включає 4 або 6 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і 64 ГБ вбудованого сховища. Крім того, на задній панелі можна побачити подвійну налаштування камери. Вона є однією з найкращих в недорогому сегменті.
Серед девайсів вартістю 13-14 тисяч рублів дійсно немає аналогів, які пропонують таку ж функціональність. Xiaomi Mi Mix 2
Цей гаджет став доступний у продажу в жовтні 2017 року. Ультратонка рамка корпусу в поєднанні з його керамічної конструкцією зробили його привабливим варіантом для любителів незвичайного. Телефон має той же базовий дизайн, що і Mi Mix, але володіє меншим за розміром 5,99-дюймовим екраном і більш округлим дизайном, що робить його набагато більш зручним.
Одним з основних позитивних характеристик Mi Mix 2 виділяється глобальна зв'язок LTE з 42 смугами. Як і попередньої моделі, передня камера була перенесена на нижню панель, яка зменшилася в розмірі. Сам модуль камери став менше, і він був затемнений з тією метою, щоб він зливався з рамкою, забезпечуючи спереду безшовний вигляд. Розробники Xiaomi зберегли керамічну задню частину корпусу, але додали алюмінієву середину рами. Існує версія з цілком керамічним корпусом, але ця конкретна модель є ексклюзивною для Китаю і продається в обмеженій кількості.
Згідно з відгуками про смартфон «Ксиоми Mi Mix 2», по апаратним властивостям він теж не поступається більш дорогим девайсів. Він оснащений оперативною пам'яттю Snapdragon 835 ємністю 6 ГБ або 8 ГБ, внутрішнім сховищем 64, 128 ГБ або 256 ГБ, 12 Мп камерами ззаду і 5 Мп спереду, Bluetooth 5.0, Wi-Fi з MIMO, і батареєю 3400 маг. Одним з основних недоліків торішнього Mi Mix виступала основна камера, але на цей раз розробники додали до неї функціональність і настройки, як у моделі Mi 6. В результаті зображення, зроблені за допомогою Mi Mix 2, виглядають неймовірно якісними.
З випуском Mi Mix 2, Xiaomi зробила свій оригінальний дизайн доступним для широкої аудиторії. Xiaomi Mi 6
Випущений в квітні 2017 року Mi 6 був першим мобільником вартістю до $500 (22 тисячі рублів), який працює від Snapdragon 835. Він також відрізняється тим, що не має роз'єму 3,5-мм Відмінною рисою телефону є установка з двома камерами на задній панелі, яка включає в себе 12-мегапіксельні стандартний ширококутний об'єктив, а також додатковий телеоб'єктив, що забезпечує дворазове збільшення без погіршення якості.
Конструкція зазнала значну модернізацію, порівняно з торішнім 5 Mi. Його корпус відрізняється закругленими кутами і двома фрагментами з скла, затиснутими каркасом з нержавіючої сталі. Крім цього, у 6 Mi є багатообіцяючі специфікації у вигляді 2,45 ГГц Snapdragon 835, Full HD дисплей 5.15-дюймовий, 64 або 128 ГБ вбудованої пам'яті, 6 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, 8-мегапіксельний передня камера, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, NFC і USB-C.
Видалення роз'єму 3,5 мм для гарнітури дозволило Xiaomi помістити в пристрій велику батарею 3,350 маг – це на 15% більше, ніж акумулятор «Мі 5», а також забезпечило його стійкість до бризок. Що можна підключати до смартфону «Ксиоми Mi 5» («Сяоми»), якщо його конструкція так відрізняється від інших? Насправді навушники можуть бути синхронізовані з девайсом будь-яким іншим способом.
Mi 6 пропонується в різних колірних варіантах, а також в керамічній версії (з обмеженим тиражем) і срібному варіанті з дзеркальною обробкою. Однак майте на увазі, що в девайсі відсутні глобальні LTE-діапазони, на відміну від Mi Mix 2. Ви отримуєте смуги 1/3/5/7/838/39/40/41, але якщо LTE-зв'язок у цих діапазонах доступна у вашому регіоні, Mi 6 - відмінний варіант. Xiaomi Mi A1
Випущений в жовтні 2017 року Mi A1 є новаторським з точки зору З. Телефон став першим в лінійці Xiaomi, який не запускає MIUI. У цій моделі китайський виробник взаємодіє з Google за допомогою платформи Android One. У кінцевому рахунку користувач отримує девайс з мовою дизайну Xiaomi і програмним забезпеченням від Google. Те обставина, що гаджет коштує менше 200 доларів (11 тисяч рублів), відображається в багатьох позитивних відгуках про смартфон «Ксиоми» («Сяоми») даної моделі.
Mi A1 володіє відмінним дизайном з металевими смугами, що проходять по нижній і верхній задній частині телефону, а алюмінієвий корпус робить його зовнішній вигляд чудовим. У смартфоні також є дві задні 12-мегапіксельні камери з такими опціями, як і в Mi 6: ширококутний об'єктив разом телеоб'єктивом для двократного оптичного зума.
Інші специфікації представлені у вигляді Snapdragon 625, 5,5-дюймового дисплея Full HD, ОЗУ 4 ГБ, 64 ГБ вбудованого сховища, слот microSD, 5-мегапіксельна передньої камери, роз'єму 3,5-мм і 3080 маг акумулятор, заряджається через USB-C. Xiaomi Redmi 5A
Випущений в листопаді 2017 року Redmi 5A виділяється тим, що це найбільш дешевий і доступний сьогодні телефон Xiaomi. Його вартість становить 7 тисяч рублів. Розробники Xiaomi домоглися великих успіхів з Redmi 4A, і тому не сильно змінили конфігурацію в наступної моделі. Ви отримуєте точно таке ж основне обладнання, але невелика ціна вказує на те, що девайс доступний для широкого кола користувачів.
Характеристики Redmi 5A представлені Snapdragon 425, 5,0-дюймовим дисплеєм 720p, оперативною пам'яттю 2 або 3 ГБ, 16 ГБ/32 ГБ вбудованої пам'яті, два слоти для СІМ-карт і слот microSD, задню 13-мегапіксельну камеру і 5-мегапіксельну передню і акумулятор 3000 мА. Що стосується ПО, смартфон використовує MIUI 9 за замовчуванням. Xiaomi Mi Max 2
Випущений у травні 2017 року Mi Max виявився несподівано популярним у минулому році. Тому виробник випустив оновлену модель з поліпшеним дизайном і вдосконаленими внутрішніми елементами. Великий екран на 6,44-дюйма в поєднанні з потужним акумулятором робить Mi Max 2 цілої мультимедійної електростанцією.
У новій версії розробники перейшли на єдиний дизайн з металевими лініями ззаду і зробили краю округлими, що спрощує утримання пристрою в руках.
Апаратні можливості смартфона «Ксиоми» («Сяоми») полягають у наступному. Mi Max 2 обладнаний Snapdragon 625, дисплеєм 6,44-дюймовим Full HD, 4 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, внутрішнім сховищем місткістю 64 або 128 ГБ, слотом microSD, задній 12-мегапіксельною камерою і передньої 5-мегапіксельною, а також відмінним акумулятором 5300 мАч, який забезпечує як мінімум два дні користування. Xiaomi Mi 4
Імітація і копіювання - це гостра тема в технічних колах, але деякі виробники роблять так, як «Ксиоми» («Сяоми»). Xiaomi Mi4 - це, можливо, самий відомий телефон-копія, який можна зустріти в продажу. Він виглядає майже так само, як iPhone 5 або 5S. Але, незважаючи на кричущий плагіат, Mi4, можливо, є одним з кращих пристроїв на Android 2014 року. Йому вдається поєднувати неймовірну потужність з бездоганною якістю збірки і відмінним програмним забезпеченням. При цьому в момент початку продажів його ціна становила приблизно 15 тисяч рублів. В даний час його можна купити уживаним за набагато меншу вартість.
Він обладнаний металевим корпусом складається з скла Gorilla Glass і забезпеченим пластикової задньою панеллю. Внизу ви знайдете один динамік - схожий на присутній в iPhone 5, і досить дивний порт USB. Телефон використовує MicroUSB-B, тоді як всі інші мобільні пристрої (крім айфонів) використовують MicroUSB-A. Однак з'єднання USB-B однаково підійде.
5-дюймовий IPS-дисплей також вражає і вражає, оскільки він володіє роздільною здатністю Full HD 1080x1920 пікселів і глибокими кутами огляду. Його також легко переглядати під прямим сонячним світлом.
Технічні характеристики пристрою забезпечують чотирьохядерний чіпсет Snapdragon 801 з тактовою частотою 2,5 ГГц. Це підкріплено 3 ГБ ОЗУ, що забезпечує гладкий інтерфейс і приголомшливу продуктивність.
Слот Micro SD відсутня, а внутрішнє сховище становить від 16 до 64 Гб. Платформа MIUI Xiaomi (вимовляється як «Me-You-Eye) заснована на Android. У разі MIUI 5, з якої поставляється Xiaomi Mi4, ви отримаєте сильне подібність Android 4.3. Однак, на відміну від інших виробників (наприклад, Sony і Samsung), Xiaomi пропонує досить своєрідний інтерфейс. Так, немає жодного встановленого сервісу Google, проте є додаток Google Installer, що дозволяє завантажувати все, що вам потрібно. Часто користувачам потрібно інструкція до смартфону «Ксиоми» («Сяоми»), щоб розібратися з його інтерфейсом. Висновок
Представлений вище огляд смартфонів «Ксиоми» («Сяоми») показує, що даний виробник пропонує пристрої з відмінними функціями за доступну ціну. Причому деякі з пропонованих пристроїв оснащені опціями, представленими в девайсах більш високої цінової категорії. Деяким розробникам вдається скопіювати функціонал девайсів преміум-класу, пропонуючи при цьому продукцію бюджетної категорії. Починаючи з "МІ4", Xiaomi впевнено наздоганяє провідні бренди в цьому сегменті ринку.
Варто зазначити наступне. Компанія прагне зайняти лідируючу позицію на ринку, хоча і дещо відстає від інших виробників. Samsung і раніше залишається безперечним лідером у виробництві смартфонів, в той час як «рідний» конкурент Xiaomi Huawei починає кілька здавати позиції під потужною конкуренцією. Автор: Elena_Ladypain 17 Листопада, 2018
Категория: Технологии