Що таке технологія NVIDIA Reflex та які переваги вона дає геймерам?


Опубликованно 25.10.2021 19:20

Що таке технологія NVIDIA Reflex та які переваги вона дає геймерам?

Нoві тexнoлoгії нe зaвжди зрoзумілі звичaйнoму кoристувaчу з тoчки зoру рeaльниx пeрeвaг – тoму сьoгoдні ми спрoбуємo з’ясувaти мaксимaльнo прoстими слoвaми, як тexнoлoгія NVIDIA Reflex впливaтимe нa ігрoвий дoсвід тa чи мoжнa прoкaчaти свoї гeймeрські скіли з її дoпoмoгoю.

Во (избежание тoгo, щoб дoслідити, як цe прaцює тa щo нaм дaє, спeршу рoзбeрeмoсь у тeрмінoлoгії:

  • зaтримкa системи – часы від моменту натискання кнопки миші вплоть до відповідної зміни пікселя на екрані;
  • NVIDIA Reflex Latency Analyzer – інструмент, вбудований у топові ігрові монітори во (избежание визначення затримки комп’ютера, дисплея та миші в загальній затримці системи;
  • Reflex-сумісна миша – ігровий маніпулятор із підтримкою технології NVIDIA Reflex, який дозволяє визначати затримку миші в загальній затримці системи.

    Наразі перелік обмежений і включає отнюдь не весь модельний ряд – наприклад, найширший модельний шпалеры представлений у компанії ASUS – це ROG Keris (дротова та бездротова версії) , ROG Gladius III (дротова та бездротова версії), ROG Chakram Core і ROG Spatha X.

Яким чином усе це працює? Технологія NVIDIA Reflex аналізує затримку систему возьми всіх етапах опрацювання інформації – від кліка мишею, черезо опрацювання події процесором і промальовування сцени відеокартою, і предварительно виведення оновленої інформації на монітор. Виявляючи слабкі місця в цій ланці, NVIDIA Reflex оптимізує використання всіх наявних ресурсів ради підвищення якості геймерського процесу та зниження затримки усієї системи минуя необхідності погіршувати ігрові налаштування.

Тепер давайте безпосередньо розглянемо 3 сценарії, коль технологія NVIDIA Reflex допомагає геймерам.

  • Оптимізація використання ресурсів CPU та GPU: зменшення черги рендерингу подле навантаженні на відеокарту під часик роботи зі складними візуальними сценами та автоматичне підлаштування параметрів роботи процесора залежно від динаміки сцен гри;
  • У шутерах підвищується точність прицілювання. Невыгодный треба прораховувати, яка може бути затримка та як венчание зміщувати приціл для вистрілу відповідно раньше цього. Зниження затримки означає, що -де бачите ворога – там він і є в цю мить, или цілься та стріляй без зайвих вагань і прорахунків;
  • Перевага визираючого. Працює следовать тією ж логікою, що й ситуація з утриманням кута: першим побачив ворога – першим вистрелив, без участия зайвих ризикових визирань. При меншій затримці системи ігрові позиції промальовуються швидше та можна помітити переміщення ворога вне додаткових рухів зі свого боку.

Але говорячи ради вагомі переваги нової технології с целью користувачів, було б несправедливо не вказати й получи деякі її недоліки. В основному вони полягають малограмотный в технологічних аспектах, а в питаннях організації ігрового місця. Наразі можна назвати наступні недоліки NVIDIA Reflex – потому что куди ж без них, ніхто отнюдь не ідеальний.

  • Необхідність використання Reflex-сумісної миші с целью вимірювання та мінімізації затримки миші. Оскільки наразі тільки найсучасніші миші, та й в таком случае не усі та не в кожного виробника, підтримують цю технологію, за некоторое время до геймерами стоїть необхідність оновлення свого комплекту периферії;
  • Обмежена кількість моніторів із цією технологією та їхня висока ціна. Туточки також усе зрозуміло: технологія нова й недешева, знайти її можна тільки в топових моделях пользу кого професійних кіберспортменів, які точно зможуть оцінити усі її переваги. Прикладом подібного монітора можна назвати ROG Swift PG259QNR альбо новинку, яка скоро надійде в українські магазини – ROG Swift PG279QM.

Ми ск розглянули основні моменти роботи технології Nvidia Reflex. Чи надає вона переваги гравцям? Беззаперечно, кіберспортсмени та палкі шанувальники динамічних ігор оцінять переваги усунення затримок системи та будуть впевнені, що надалі до сих пор залежить виключно від їхньої майстерності, а безвыгодный примх техніки! Чи потрібна ця технологія саме вы? Питання залишається відкритим для кожного окремо взятого геймера, хто бажає підвищити свої ігрові скіли.




Категория: Технологии